Kurki kulowe

Kurki kulowe

Posiadamy w ofercie zawory kulowe, które w zależności od wykonania konstrukcyjno-mechanicznego przeznaczone są do pracy na instalacjach powietrza, wody przemysłowej i spożywczej, c.o., pary wodnej, produktów ropopochodnych, palnych, cieczy agresywnych chemicznie, itp. Korpus produktów wykonany jest z mosiądzu bądź stali nierdzewnej, co zapewnia wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz na szkodliwe czynniki zewnętrzne. Oferujemy zawory kulowe kołnierzowe, które mogą być zaopatrzone w napęd elektryczny bądź pneumatyczny.

Jako producent wykonujemy produkty w różnych wariantach gabarytowych posiadających odmienne wymiary przyłączeniowe. Możemy zaproponować rozwiązania dedykowane do pracy w zakresie temperaturowym od -20 do +160 lub od -20 do +180 stopni Celsjusza – w zależności od wybranego standardu.

Kurki kulowe w zależności od wykonania konstrukcyjno-meczanicznego przeznaczone są do pracy na instalacjach powietrza, wody przemysłowej i spożywczej, pary wodnej, produktów ropopochodnych, palnych, cieczy agresywnych chemicznie itp.

Zobacz więcej